Timko Makine

Dilme Hattı

Üst düzey kalite, yüksek hassasiyet ve üstün performans sunan Timko Dilim Hattı sayesinde, rulolarınızı istediğiniz şeritlerde kesmenizi sağlıyoruz. Kaplanmış, karbon veya tüm özel materyaller gibi kullanım alanları fark etmeksizin, farklı çeşitlerde alüminyum ve çelik saclar üzerinde çalışmanız, TİMKO ile mümkün. Çalışma koşullarınızın ağırlığı, siparişlerinizin çokluğu veya kusurlu üretim gibi sorunları dert etmenize gerek kalmadan; Timko’nun kalitesinden yararlanın. Çünkü Timko, dilme hatlarını kullanabileceğiniz çoklu boy kesme hatları ile en iyi seri üretimi yapmanızı sağladığı gibi, en iyi kaliteyi barındırıyor ve sektörde iz bırakmanızı hedefliyor!

Timko Dilme Hatları ile Üstün Performans Elde Edin

Rulo saclarınızı daha dar hale getirmek ve kusursuz ölçüler elde etmenizi sağlamak için Timko Makine olarak tamamıyla müşteri ihtiyaçlarına uygun üretimler gerçekleştirmekteyiz. Bu doğrultuda, otomotiv, elektrikli motor laminasyonları ya da hortum kelepçesi gibi sektörlerde, üstün performans elde etmenizi amaçlıyor ve müşteri taleplerinizi, en iyi şekilde karşılamanızı sağlıyoruz. Kısacası; ağır çalışma koşullarına uygun, 0.3 mm’den başlayıp, 10 mm’ye kadar farklı materyaller üzerinde kullanabileceğiniz Timko Dilme Hatları ile, markanızın köklü ve güçlü olmasını sağlayabilirsiniz

Kaliteli Dilme Hatları ile Kaliteli Rulo Saclar Elde Edin

Kaliteli bir dilme hattında esas alacağınız ilk nokta, uygun hassasiyet düzeyinin bulunuyor olmasıdır. Çünkü daha dar bant ölçülerine sahip olmanızı sağlayan dilme hatları, gerekli hassasiyeti barındırmazsa, üretim konusunda aksaklıklar peşinizi bırakmayacaktır. Bizler Timko ekibi olarak, ağırlık, boy gibi müşteri taleplerine uygun kaliteli dilme hatları üretmekteyiz. Bu sayede, hassasiyet düzeyi maksimum ve ağır çalışma koşullarına uygun dilme hatları ile rulo saclarınızı normalden daha dar bantlar halinde kesmenizi ve kaliteli ürünler elde etmenizi sağlıyoruz.

Timko Makine Sektörde En İyisi

Timko Makine; el değmeden, otomatik çalışan çapak yollukları, bıçak kilitleme ve programlanabilir bıçak dizme sistemi ile dilme hatları konusunda en yüksek verimi almanızı sağlıyor. Bununla birlikte, bugüne kadar hizmet verdiği markalarla başarılı bir yolculuğa imza atmış, sektörde yer edinmiş önemli firmalardan biridir. Sizler de markanızı bu denli iyi bir konuma getirmek, üretimlerinizden maksimum sonuç almak ve üretim sürecinizi sorunsuz atlatmak istiyorsanız, Timko dilme hatları ile en iyisine sahip olabilirsiniz.